Etikety

Samolepící papírové etikety na potravinářské lékárenské nebo jiné produkty s plnobarevným tiskem (CMYK) v různých rozměrech a tvarech např. kopírujících grafiku nebo předmět polepu (sklenice, víčka, krabičky, sáčky apod.). Samolepky z papíru dodáváme také laminované.

Samolepky lze vyrobit také z fólie odolné vůči působení vlhkosti a UV záření nebo samolepící etikety s 3D efektem, které jsou rovněž odolné vůči vlhku, UV záření a mechanickému poškození. Vhodné využití pro obchodní značky různých druhů výrobků: počítačů, vozidel, nábytku, elektrických a kuchyňských spotřebičů atd.

Veškeré druhy samolepek mohou být vyrobeny i v provedení na magnetickém podkladu (fólii) tzn. namagnetizované pružné umělé hmotě, jež přiléhá ke kovovým povrchům (např. ledničkám, vozidlům, kovovým tabulím atd.).

Magnetické samolepky se výborně hodí jako reklamní předměty nebo jako informační a výstavní materiály. Předností je možnost mnohočetného přelepování bez poškození.


Upozornění! Při extrémně vysokých nebo nízkých teplotách doporučujeme každodenně grafiku z karosérie vozidla sundávat, abyste mohli očistit povrch.
Povolený teplotní rozsah: od -40°C do +70°C