PE-tašky flexotisk

 

 

Tašky s potiskem se vyrábí podle typu a výtlaku nejméně však od 5 000 ks. Můžete si vybrat z různých typů tašek: košilka, taška průhmatka - průhmatka s průsekem, nebo průsek zpevněný podvarem ale také odnosná taška s páskovými držadly. Novinkou pak jsou isotermické tašky Termo (PE+Al) s plastovou uzavíratelnou lištou, které slouží k přechodnému uchování mraženych, chlazených nebo horkých potravin.

Odnosné PE tašky lze vyrobit z následujícíh (zdravotně nezávadných a recyklovatelných) materiálů:

HDPE - mikroten
Materiál zachová pevnost tašky i při použití slabé síly materiálu (košilka do 0,030 mm), proto je využíván zejména pro tašky "košilky" kde se žádá vyšší nosnost; jako silnostěnný (od 0,045 do cca 0,060) je reprezentativní zvlášť pak v provedení průmatek v transparetním nebo lehce mléčném probarvení.

HDPE tašky - košilky a půhmatky

 

LDPE - "igelit"

Klasické igelitky oblíbené pro svou měkkost. Nutno počítat s vyšší průtažností materiálu (zvláště u nižší gramáže do 0,040 mm), vyrábí se proto dle požadované nosnosti tašky (a velikosti) spíše jako silnostěnný (od 0,055 do cca 0,080).

LDPE tašky - flexotisk

MDPE tašky s páskovými držadly

 

 

MDPE - marlex

Kombinuje výhody HD a LD PE materiálů, je měkčí než HD a zároveň dostatečně pevný (už od síly 0,045 mm). Používá se jak v nižší síle materiálu (cca 0,025) tak jako reprezentativní silnostěnný (cca 0,055 do 0,090 mm).

 

 

 

 

 

 

chladící izotermická taška

THERMOBAG - tašky z izotermické fólie

Plastové termoizolační (dvouvrstvé) tašky určené k přenosu mražených nebo horkých potravin. Jsou vyráběny v různých rozměrech s plastovým držadlem.

Chladící tašky (nebo zároveň teplo udržující) jsou standardně dodávané v bílé nebo transparentní fólii       (s vnitřní vrstvou stříbrné neprůhledné fólie). Dle domluvy (a poptávaného množství) lze také vyrobit v jiných probareních.

Potisk oboustranně (příp. celoplošně) až 8 barev.

 

 

 

 

 

 

Ekologické tašky biodegradabilní

Jsou PE tašky vyrobené s přídavkem speciálních aditiv usnadňujících proces rozpadu materiálu ve volné přírodě nebo na skládce.

Pokud nemáte jasnou představu, prosím kontaktujte nás, poradíme Vám a navrhneme tašku na míru podle Vašich představ spolu s kalkulací.